Web Tasarım

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Merkez PlayStation Cafe sizin için en iyi web site tasarımını yapar, demo olarak değerli müşterilerine gösterir.Tüm yaptığı işlerde ekstra ücreti gözmeksizin mobil ve tablet uyumlu web siteleri kodlar. Geniş kadrosu ve yapısıyla Php ve Asp tabanlı sistemler yazıp geliştir mevcut sistem hatalarını giderir düzenler.

E Ticaret Sistemleri

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Merkez PlayStation Cafe Firmanıza özel E-Ticaret sistemleri yazıp geliştiriyoruz tüm kodlamaları ve dosyaları size veriyoruz. Sistemin yönetimi tamamen kendi elinizde oluyor ve bu sayede herşey kontrol altında.

Web Tasarım - Web Site Tasarım

WEBSİTE TASARIMI

Merkez PlayStation Cafe Firmanıza özel özgün tasarımlar ile farklılık yaratmanıza katkıda bulunuyoruz,uzman kadromuz ile web/mobil/tablet için web sitesi tasarımlarıyla işinize artı katıyoruz.

Web Yazılım - Yazılım Kodlama

WEB YAZILIM

Merkez PlayStation Cafe Sektörel bazlı müşteri talepleri veya piyasanın ihtiyaç duyduğu web yazılımları geliştiriyoruz.İşinizi bir fidan gibi büyütüyoruz bu sayede siz büyüyorsunuz ve bizde mutlu oluyoruz 😉

Çözüm ortağınızın güçlü olması sizi de güçlü yapar!

Sözleşmeli İş Bilinci

  • Yaptığımız tüm işlerde süreli sözleşme yapıyoruz,çünkü kendimize güveniyoruz! Söz verdiğimiz gün ve saatte işinizi teslim ediyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

  • Talepler doğrultusunda proje bazlı e-ticaret sistemleri yazıp geliştiriyoruz,tüm dosya ve kodlamaları size veriyoruz.

Mükemmel Görünüm!

  • Çalışma bilincimiz ile telefon tablet ve tüm ekranlarda web siteniz mükemmel görünüme sahip!
Kapalı
Kapalı