Bilgi PaylaşımıCanlı TV Yayınları

NTV Spor Canlı Yayın

NTV Spor Canlı yayınını sitemizden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

ÖNEMLİ UYARI: Yayınları bilgisayardan izleyebilmek için DNS değiştirmeniz gerekmektedir. 8.8.8.8 – 8.8.4.4 olarak veya çalışan bir DNS ile değiştirebilirsiniz. Telefon ile izlemek istiyorsanız Hotspot kullanmanız gerekmektedir veya Telefon üzerinden wifi DNS değiştirmeyi araştırmanızı tavsiye ederim.

NTV Spor, Doğuş Grubu’na bağlı olan spor kanalıdır. 2008 yılında yayına başlayan kanal HD olarak yayın yapan Türkiye’deki sayılı spor kanallarından bir tanesidir. Kendisine bağlı olan Star TV, NTV, NTV Avrupa, Euro Star TV, Kral TV ve Kral Pop TV’nin de gücünü alarak karşılıklı reklamlarla yüksek bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay’ın sunduğu %100 Futbol ve Devre Arası programları da izleyicileri NTV Spor karşısına bağlamıştır.

NTV Spor HD, Türksat 4A üzerinden yayın yapmaktadır. HD uydu alıcıları ve internet sitelerinden izlenebilen kanalın yayın akışı oldukça zengindir. Futbol, Basketbol ve Voleybol’un yanı sıra çeşitli spor müsabakalarına da yer vermektedir. Kültür, yaşam ve belgesel programlarına da yer veren kanal Boks gibi sert sporlara da ekranlarında yer ayırmıştır.

Yazıya ilişkin kelimeler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı