Bilgi PaylaşımıCanlı TV Yayınları

A Spor Canlı Yayın

A Spor Canlı yayınını hd olarak buradan izleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Yayınları bilgisayardan izleyebilmek için DNS değiştirmeniz gerekmektedir. 8.8.8.8 – 8.8.4.4 olarak veya çalışan bir DNS ile değiştirebilirsiniz. Telefon ile izlemek istiyorsanız Hotspot kullanmanız gerekmektedir veya Telefon üzerinden wifi DNS değiştirmeyi araştırmanızı tavsiye ederim.

A Spor Kanalı

2016 yılında aktif yayın hayatına başlayan A Spor aktif olarak bugün de yayıncılık hayatına devam etmektedir. Kanalın sahibi Turkuvaz Medya Grubudur. Bununla birlikte Çalık Medya denetiminde olan bir spor kanalıdır. Türk televizyonculuk tarihinde şifresiz bir şekilde Hd yayın yapan ilk kanal olma özelliğini de taşımaktadır. A Spor her yıl Türkiye Kupası maçlarını şifresiz olarak yayınlanmaktadır. Henüz play-off sürecinden itibaren finale kadar tüm Türkiye Kupası maçları A Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanmaktadır. Maç öncesi son gelişmeler ve yorumlar; maç sonrası tüm analizler de aynı ekranda seyircilere aktarılmaktadır.

A Spor Kanalının Programları

A Spor ekranlarında birçok futbolu ve diğer spor branşlarını kapsayan birçok program dönüşümlü olarak yayınlanmaktadır. Bunların başında 90’a adlı program yer almaktadır. Hıncal Ulunç’un yorumculuğunu üstlendiği programda o hafta Türkiye Süper Lig’de yaşanan maçların analizleri yapılmaktadır. Maç skorlarını değerlendiren konuklar ve sunucu, puan durumu, gelecek karşılaşmalar, takımların ve kadroların son durumları hakkında güncel bilgiler ışığında programı sürdürmektedir. Cumartesi saat 22.00’dan sonra başlayan Artı Futbol programı da benzer düzeyde olan bir programdır. Bu program da sadece A spor ekranlarından yayınlanan ve haftalık olarak ekranlara taşınan bir spor programıdır.

Turkuvaz Medya Grubuna ait olan A Spor kanalında futbol dışı programlar da yayınlanmaktadır. Voleybol’a adlı programda voleybol liginin geniş bir panoraması sunulurken, Avrupa liglerinde mücadele eden erkekler ve kadınlar takımlarının son maçları ve puan durumları da masaya yatırılmaktadır. Avrupa Futbolu adlı program da İngiltere Premier Ligi, İspanya Ligi, Alman Bundesliga ve diğer Avrupa liglerindeki maçların özetleri verilmektedir. Bu programda ek olarak transfer dosyaları açılmakta, Avrupa’da oynayan Türk futbolcuların son durumları hakkında da bilgilendirmeler sunulmaktadır.

Pazar akşamları 21.00’dan sonra yayınlanan Takım Oyunu adlı program da A Spor kanalına ait bir programdır. Bu programda yorumculuğu üstlenen isimlerin başında Erman Toroğlu gelmektedir. Diğer konuklar ile birlikte maçların tartışmalı pozisyonları tek tek alınıp bir sonuca varılmaktadır. Aynı zamanda 1. ve 2. ligte oynanan tüm maçların özet görüntüleri de gösterilmektedir.

A Spor Frekans Bilgileri

Uydu -> Türksat 4A, Frekans -> 12054 Mhz, Polarizayon -> Yatay (H), Sembol Oranı -> 27500, FEC -> 5/6
Not : Aynı frekans üzerinde ATV , A Haber, Minika Çocuk, Minika Go kanalları da bulunmaktadır.

  • Ünvan Turkuvaz Aktif Televizyon Prodüksiyon A.Ş.
  • Yayın Merkeziİstanbul
  • Web www.aspor.com.tr
  • E-mail iletisim@aspor.com.tr
  • Telefon 0212 300 66 66
  • Adres Ihlamur Yıldız Cad. Toprak Center No: 8 Beşiktaş / İstanbul
Yazıya ilişkin kelimeler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı